خدمات گروه آگرو:

بسته بندی نوین انواع میوه و سبزیجات

 

apple fruit sorting washing line agro fa

 

صنعت بسته بندی از زمان پیدایش تاکنون، پیشرفت بسیار زیادی کرده است. بخشی از این پیشرفت‌ها مرتبط با راه‌کارهای بسته بندی فعال و هوشمند می باشد، پیشرفت‌هایی که موجب بالا رفتن کیفیت و سلامت مواد غذایی شده است. با اینکه بخش عمده پیشرفت‌های حاصل شده ناشی از تغییر اولویت ها و رویکردهای مصرف کنندگان در سطح جهان بوده، بخشی از نوآوری ها نیز منشاء غیر منتظره ای همچون فناوری نانو داشته اند.

شکی وجود ندارد که رویکرد جدید صنایع بسته بندی متمرکز بر تضمین سلامت و کیفیت مواد غذایی (کنترل رشد میکروب‌ها، به تأخیر انداختن اکسیداسیون، بهبود نظارت، حفظ طعم و بوی ماده غذایی) در کنار سهولت استفاده همراه استحکام و پایداری بسته بندی است. با توجه به روند جهانی شدن بازارهای مصرف، فاکتورهای مذکور مهم‌ترین اولویت پیش روی صنعت بسته بندی مواد غذایی می باشد. حفاظت از مواد غذايي از زمان توليد تا هنگام مصرف امری بسيار مهم است. ساده ترين روش براي محافظت از مواد غذايي بسته بندي آن است. معمولاً بسته بندي از مواد غذايي در برابر نفوذ عوامل خارجي و همچنين کاهش خواص داخلي آن محافظت مي نمايد.  

هم زمان با رشد و تکامل جوامع صنعتی، قابلیت حمل و نقل و کاربردی بودن کالا اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در جامعه امروز افراد مایلند که سرعت زندگی خود را افزایش دهند، در نتیجه جامعه مدرن امروز در برگیرنده میلیون ها انسان عجول است که علاقمندند چندین کار را به صورت هم زمان انجام دهند. این نسل می خواهد با انجام هم زمان کارها از زمانی که در اختیار دارد، نهایت استفاده را ببرد.

صنایع غذای در طول سالیان متمادی توانسته است به تقاضا برای مواد غذایی مناسب و متنوع پاسخ گوید و صنعت بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی نیز نقش به سزایی در هموار کردن این راه داشته است. در قرن نوزدهم میلادی، پیشگامان این صنعت، ایده های مربوط به صنعت بسته بندی مواد غذایی و محافظت از مواد غذایی را ابداع کردند. ایده هایی که حتی تا به امروز در این صنعت مطرح هستند. اما اختراعاتی که در قرن بیستم روی داد به شکل چشمگیری، انعطاف پذیری صنعت مواد غذایی را بالاتر برد و آن را کاربردی تر کرد. روند فعلی عرضه محصولات غذایی در سطح جهان مثل افزایش فرآوری صنعتی غذاها، حجم بالای صادرات و واردات محصولات غذایی و کوتاه تر شدن زمان تهیه مواد غذایی تازه، صنعت بسته بندی محصولات غذایی را وادار می کند به دنبال راه کارهای جدیدتر وپیشرفته تر بسته بندی باشد.

زمانی حفاظت و افزایش طول عمر مواد غذایی هدف اصلی صنعت بسته بندی این محصولات بود، اما هم اکنون سهولت در کاربرد و آسانی مصرف هم به همان اندازه اهمیت یافته است. در این عرصه اهمیت عوامل دیگری همچون امکان ردیابی، تجهیز به نشان گرهای الکترونیکی و با دوام بودن نیز رو به افزایش است. بسیاری از پیشرفت های جدید صنعت بسته بندی مواد غذایی پاسخگوی این نیازها است.

شرکت راه سبز آوان (آگرو) با در اختیار داشتن چند واحد سورتینگ و بسته بندی میوه و سبزیجات، محصولات خود را شستشو، واکس، درجه بندی نموده و نهایتا با بسته بندی در اندازه های مختلف و متناسب با سلیقه مصرف کننده، به بازارهای هدف خود عرضه می دارد. این شرکت آمادگی دارد تا تجربیات خود را در زمینه تکنولوژی های نوین بسته بندی انواع میوه تازه و سبزیجات تازه، جهت بازارهای متنوع داخلی و خارجی را به علاقمندان و فعالان این صنعت، ارائه نماید.

 

 

شرکت راه سبز آوان

پیشرو در تجارت سبز ایران

 

 

نیکی را بکار،

            روی هر زمین،

                         زیر هر آسمان ...

    

 

 

درباره ما

تمامی شواهد نشان می دهد که عصر حاضر، عصر تخصص، دانش و اطلاعات است و روز به روز نقش متخصصین بیش از پیش جلوه گر میگردد. شرکت راه سبز آوان با درک این مهم و 15 سال تجربه موفق و با دراختیار داشتن مجموعه کاملی از دانش، توان، تجربه و تخصص و بهرمندی از کارشناسان و نیروهای مجرب، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی درحوزه محصولات باغی و کشاورزی اقدام به واردات و صادرات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید. ادامه...

ورود به سایت