خدمات بازرگانی گروه آگرو:

 

ترخیص کالا و انجام امور گمرکی

 

AGRO Services customs clearance port web

 

شرکت راه سبز آوان با توجه به سابقه طولانی در بازرگانی بین المللی آمادگی دارد که کلیه امور قانونی واردات و صادرات و ترخیص کالا به ویژه محصولات کشاورزی (مانند انواع میوه، برنج، شکر، حبوبات، خشکبار و ...) را برای کلیه متقاضیان و مشتریان خود انجام دهد. در این زمینه اهم فعالیتهای ما به شرح زیر است:

 

1- ترخیص کالای وارداتی (هوایی، دریایی، زمینی) از کلیه گمرکات کشور توسط تیم مجرب ترخیص کالا و دفاتر شرکت مستقردر بندرعباس، بندر بوشهر، بندر امام خمینی، بندر خرمشهر، بازرگان، ارومیه، شهریار و فرودگاه امام خمینی.

2- ثبت سفارش کالای وارداتی و اخذ سایر مجوزهای قانونی از مراکز دولتی مربوطه (قرنطینه، موسسه استاندارد، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و...)
3- کارت بازرگانی و پیمان صادراتی جهت واردات توسط سیستم بانکی (اعتبار اسنادی) و بدون انتقال ارز
4- گشایش اعتبار اسنادی جهت کالای وارداتی متقاضیان محترم از طریق سیستم بانکی
5- انجام کلیه امور کالای صادراتی، اظهار گمرکی، اخذ مجوزها و خدمات حمل و نقل
6- پیگیری امور گمرکی و حل اختلاف در کمیسیون ها، دایره ارزش، بازبینی و امور مربوط به تعرفه توسط کارشناسان مجرب امور گمرکی
انجام کلیه خدمات امور گمرکی به صورت کاملا تخصصی بوده و محاسبه هزینه ها به هر دو صورت حق العمل یا مقطوع میسر می باشد.

 

جستارهای وابسته:

خرید خارجی

خدمات واردات

بازاریابی بین المللی

مشاوره بازرگانی

 

 

شرکت راه سبز آوان

پیشرو در تجارت سبز ایران

 

 

نیکی را بکار،

            روی هر زمین،

                         زیر هر آسمان ...

    

 

درباره ما

تمامی شواهد نشان می دهد که عصر حاضر، عصر تخصص، دانش و اطلاعات است و روز به روز نقش متخصصین بیش از پیش جلوه گر میگردد. شرکت راه سبز آوان با درک این مهم و 15 سال تجربه موفق و با دراختیار داشتن مجموعه کاملی از دانش، توان، تجربه و تخصص و بهرمندی از کارشناسان و نیروهای مجرب، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی درحوزه محصولات باغی و کشاورزی اقدام به واردات و صادرات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید. ادامه...

ورود به سایت