راه اندازی وب سایت جدید شرکت راه سبز آوان

website agrogroup

با توجه به اهمیت حضور وب سایت شرکت در شبکه جهانی اینترنت و وجود برخی مشکلات امنیتی در نسخه قبلی وب سایت شرکت راه سبز آوان، راه اندازی سایت جدید شرکت راه سبز آوان در دستور کار قرار گرفت و با همکاری شرکت محترم شبکه سفید، کار بازطراحی وب سایت شرکت انجام شد.

با توجه به اینکه شرکت راه سبز آوان در زمینه واردات و صادرات انواع میوه، سبزیجات، صیفی جات و محصولات کشاورزی تحت برندهای متفاوت از قبیل آگرو فعالیت دارد، تلاش شد تا وب سایت جدید بتواند، تنوع محصولات این شرکت را پوشش داده و در زمینه بازاریابی داخلی و خارجی محصولات، به عنوان یک ابزار نوین، کمک شایسته به بخش بازاریابی این شرکت بنماید.

در حال حاضر این وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی فعال است که متعاقبا زبانهای دیگر نیز بر اساس نیاز مجموعه اضافه خواهند شد.

با توجه به اهمیت نظر مشتریان و بازدید کنندگان محترم، این شرکت همواره منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده، بازدید کنندگان عزیز و گرامی خواهد بود. نقطه نظرات خود را می توانید از طریق ایمیل مندرج در پایین همین صفحه یا فرم تماس در بخش "تماس با ما" ارسال فرمایید.

 

 

شرکت راه سبز آوان

پیشرو در تجارت سبز ایران

 

 

نیکی را بکار،

            روی هر زمین،

                         زیر هر آسمان ...

    

 

درباره ما

تمامی شواهد نشان می دهد که عصر حاضر، عصر تخصص، دانش و اطلاعات است و روز به روز نقش متخصصین بیش از پیش جلوه گر میگردد. شرکت راه سبز آوان با درک این مهم و 15 سال تجربه موفق و با دراختیار داشتن مجموعه کاملی از دانش، توان، تجربه و تخصص و بهرمندی از کارشناسان و نیروهای مجرب، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی درحوزه محصولات باغی و کشاورزی اقدام به واردات و صادرات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید. ادامه...

ورود به سایت