واردات و صادرات محصولات کشاورزی

 

شرکت راه سبز آوان، با سالهای متمادی تجربه موفق در ارائه خدمات تخصصی بازرگانی و با تکیه بر شبکه ارتباطی گسترده بین المللی و بکارگیری روشهای کاملا تخصصی و علمی، اقدام به واردات انواع محصولات کشاورزی و فرآورده های غذایی از قبیل زیتون خام و فرآوری شده، روغن زیتون، کنسانتره و پوره میوه های گرمسیری، برنج، شکر، کنجد، دانه های روغنی و کنجاله سویا نموده است.

همچنین با توجه به سرمایه گذاری انجام شده در زمینه فن آوریهای پس برداشت(post-harvest technology)، این شرکت آمادگی همکاری و ارائه خدمات در این زمینه را نیز دارا می باشد.

این شرکت با دارا بودن بازرسان حرفه ای در کشورهای مبداء، آمادگی دارد تا کلیه اقلام کشاورزی مورد نیاز مجموعه های بزرگ تجاری و صنعتی را مطابق استانداردهای روز جهانی و با کیفیت ممتاز و قیمت رقابتی، تامین نماید. برخی از اقلام تامین شده شرکت آگرو که به صورت زیر است:

 

واردات کنجد

شرکت راه سبز آوان نسبت به واردات کنجد سفید (بدون پوست) از منابع معتبر کشور هندی نموده است. مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کنجد آگرو می توانند به صفحه مربوطه در این وبسایت مراجعه نموده یا با بخش بازرگانی شرکت تماس حاصل نمایند.

 

صادرات محصولات کشاورزی

همچنین با توجه به حضور مناسب شرکت راه سبز آوان در کشورهای متعدد، این مجموعه امکان بازاریابی صادراتی محصولات کشاورزی ایران، از قبیل رب، انواع آبمیوه، انواع کنسانتره و ... را دارا می باشد.
جهت سفارش هر نوع محصول کشاورزی به صورت عمده یا دریافت مشاوره کارشناسان این شرکت، می توانید با بخش بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت راه سبز آوان

پیشرو در تجارت سبز ایران

 

نیکی را بکار،

            روی هر زمین،

                         زیر هر آسمان ...

 

درباره ما

تمامی شواهد نشان می دهد که عصر حاضر، عصر تخصص، دانش و اطلاعات است و روز به روز نقش متخصصین بیش از پیش جلوه گر میگردد. شرکت راه سبز آوان با درک این مهم و 15 سال تجربه موفق و با دراختیار داشتن مجموعه کاملی از دانش، توان، تجربه و تخصص و بهرمندی از کارشناسان و نیروهای مجرب، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی درحوزه محصولات باغی و کشاورزی اقدام به واردات و صادرات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید. ادامه...

ورود به سایت